SQlab Sedlo 6OX ERGOWAVE active Ltd. Timmy C

Očakávame

159.95

Basgitarista skupiny „Rage Against the Machine“, Tim Commerford (alias Timmy C.) je nielen talentovaná rocková hviezda, ale aj vášnivý horský cyklista, ktorý je plne oddaný životnému štýlu horských bicyklov! Pre niekoho ako on, ktorý žije pre strmé, technické a skalnaté stúpania, ako aj ostré zjazdy, je 6OX ERGOWAVE® tou správnou voľbou. Timmy C. prisahá na nižší, dlhší nos sedla a aktívnu technológiu SQlab. 6OX ERGOWAVE® active ltd. Timmy C. Edition odráža výrazné tetovanie rockovej hviezdy.

Limitované sedlo 6OX Timmy C. presvedčí dobre známou vlnovitou vyvýšeninou ERGOWAVE®, ktorá sa odzadu dopredu vytvaruje a ponúka perfektný tvar pre väčšinu sedacích kostí. Zvýšená chrbtová časť poskytuje väčšiu oporu dozadu a zaisťuje efektívny prenos sily.

Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste. Hneď po odoslaní objednávky Vás bude kontaktovať náš personál.

Rovný a znížený nos sedla vyvíja menší tlak na citlivé oblasti mužov aj žien. Pre ešte lepšie odľahčenie tlaku, najmä v dlhých technických stúpaniach, sa predná časť sedla 6OX trochu rozšírila, ale rovnako plochá a s najväčšou možnou plochou. Výplň bola navrhnutá pre špecifické potreby na E-MTB s perfektnými tlmiacimi vlastnosťami pre drsný terén.

Technológia aktívneho sedla SQlab umožňuje sedlu sledovať pohyb pedálov, čím sa zvyšuje pohodlie, mobilizujú sa platničky a tlak na sedacie kosti je minimalizovaný. Správna šírka sedla je predpokladom pre maximálny výkon.

VÝROBCA: SQlab
MODEL: 6OX ERGOWAVE active Ltd. Timmy C
OBLASŤ POUŽITIA GRAVITY & E-PERFORMANCE
DĹŽKA 280 mm
VÁHA 270 g
SQ-SHORE TVRDOSŤ 55
ODĽAHČENIE PERINEA 72%
MATERÁL LYŽINY S-TUBE
POVRCHOVÝ MATERIÁL B78 KEVLAR
MATERIÁL VÝPLNE SUPERLIGHT
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE 110 kg
ACTIVE ŠPORTOVÉ (NASTAVITEĽNÉ POMOCOU 3 ELASTOMÉROV)
DOSTUPNE VEĽKOSTI:  13 cm, 14 cm, 15 cm, 16 cm

 

Veľkosť

13 cm, 14 cm, 15 cm, 16 cm