SQlab Grip 711 Tech & Trail 2.0

Na sklade

29.95

711 sa vyznačuje perfektnou ergonómiou úchopu pre diaľkové trasy a využitie pri pretekoch na športovo zameraných horských bicykloch. Dobre premyslený, vysoko ergonomický tvar ponúka obzvlášť bezpečný úchop a pohodlie. Súčasťou dodávky je sada úchytov. Svorka sa v priebehu vývoja produktu presunula z vonkajšej strany dovnútra. To zvyšuje absorpciu nárazov a pohodlie na vonkajšej strane ruky.

Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste. Hneď po odoslaní objednávky Vás bude kontaktovať náš personál.

Okrem toho sa vonkajšia plocha zväčšila pomocou každého triku v knihe, vďaka čomu je pohodlná ako krídlo, aj keď to tak nie je. Tak okrúhle, ako je to potrebné, a tak ploché, ako je to len možné: S gripom 711 je vonkajšia kontaktná plocha stlačená naplocho, čím sa mnohonásobne znižujú tlakové špičky. Bezpečnosť úchopu podporuje Ergobar. Výsledkom je plochá, mierne hranatá spodná časť rukoväte a ponúka perfektný tvar. To umožňuje, aby bol grip voľne vedený, pričom stále máte bicykel pod kontrolou.

Výhody priľnavosti sú viditeľné najmä na konci ťažkého maratónu, ale zvyšujú aj zábavu na dlhých túrach alebo rýchlych výletoch po práci. Zvýšený výkon vďaka dokonalej ergonómii. Rôzne gumové zmesi zaisťujú perfektnú priľnavosť a vysoký komfort. Používame len tie najlepšie možné materiály. To vám zaručí dlhú životnosť a nedochádza k lepeniu gumy úchopu. Dôležitá je osobná veľkosť rukoväte.

Pri gripe 711 sa veľkosti líšia priemerom a tvarom.

VÝROBCA: SQlab
MODEL: 711 Tech & Trail 2.0
OBLASŤ POUŽITIA MTB TECH & TRAIL
DĹŽKA 134,8 – S
VÁHA 114 g – pár

OBVOD (MM) -1/3 CELKOVEJ DĹŽKY

98
FARBA  Čierna
DOSTUPNÉ VEĽKOSTI S, M, L
Farba

Čierna, Žltá neónová

Veľkosť

L, M, S