SQlab Grip 710 short

Na sklade

34.95

710 Short s krátkou pravou stranou pre otočné radenie (napr. Rohloff, Nexus, Alfine). Súčasťou dodávky je jeden pár úchytov.

Kombinácia bezpečného uchopenia a pohodlia bola stredobodom vývoja 710. Preferovanou oblasťou použitia je komfortne orientovaný horský bicykel alebo športový trekingový bicykel. Vďaka perfektnému strihu gripy na bicykel dobre padnú v oboch oblastiach.

Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste. Hneď po odoslaní objednávky Vás bude kontaktovať náš personál.

Toto odľahčovacie krídlo, ktoré sa nachádza na samom okraji a hlboko sa rozširuje smerom nadol, uvoľňuje priestor pre bezpečné uchopenie tela rukoväte vo všetkých situáciách. Zvýšený koniec rukoväte zachytáva stranu ruky a podopiera ruku. Vnútorná úroveň je vyššia a tým zabezpečuje prirodzenú polohu ruky. Preto špecificky uvoľňuje lakťový nerv, stredný nerv a priechod karpálneho tunela.

Ergobar ponúka bezpečné uchopenie pre prsty a optimálnu oporu na prednej a spodnej časti s vlnovitým vyvýšením. Svorka sa v priebehu vývoja produktu presunula z vonkajšej strany dovnútra. To zvyšuje tlmenie nárazov a pohodlie na vonkajšej strane ruky. Rôzne gumové zmesi zaisťujú perfektnú priľnavosť a vysoký komfort. Používame len tie najlepšie možné materiály. To vám zaručí dlhú životnosť a nedochádza k lepeniu gumy úchopu. Dôležitá je osobná veľkosť rukoväte. Pri gripe 710 sa veľkosti líšia priemerom, dĺžkou a tvarom.

 

VÝROBCA: SQlab
MODEL: 710 short
OBLASŤ POUŽITIA MTB TOUR & TRAVEL
DĹŽKA 136,8 – Ľavá / 97,5 – Pravá
VÁHA 150 g – pár

OBVOD (MM) -1/3 CELKOVEJ DĹŽKY

102,6
FARBA  Čierna
DOSTUPNÉ VEĽKOSTI S, M, L
Veľkosť

L, M, S