Crussis elektrobicykle

Spoločnosť Crussis sa v súčasnej dobe sústreďuje najmä na výrobu elektrobicyklov a športových kolobežiek. Svojím zákazníkom chcú ponúknuť vždy nekompromisnú kvalitu a skvelé jazdné vlastnosti svojích produktov, preto volia osadenie kvalitnými značkovými komponentmi svetových výrobcov ako sú SRAM, SHIMANO, BOSCH, ROCKSHOX, SR SUNTOUR, MAXXIS, SCHWALBE, TEKTRO a iné.

Všetky elektrobicykle či kolobežky sú v ich výrobnej hale najprv kompletne odborne zmontované s preskúšaním funkcie bŕzd, všetkých ostatných pohyblivých častí a funkcií elektrosúčiastok. Až potom sa rozložia a obalené ochranným materiálom, vložia do prepravného boxu, aby mohli byť bezpečne doručené svojim novým majiteľom.

Veľký dôraz kladú tiež na dizajn a celkový vzhľad svojích e-bikov a kolobežiek. Zákazník tak dostáva do rúk nielen stopercentne funkčný výrobok, ale tiež dizajnovo doladený e-bike alebo kolobežku. Dnes to už inak nejde.

CRUSSIS je jednoducho tím cyklistických nadšencov často s profesionálnou cyklistickou športovou minulosťou. Svoju prácu berú ako životné poslanie a trúfajú si povedať, že je to na ich produktoch poznať.

Neváhajte navštíviť našu predajňu , kde Vám zodpovieme všetky otázky ohľadom Crussis elektrobicyklov.

Elektrobicykle Crussis, Crussis elektrobicykle

Táto značka patrí už od roku 2012 k najpredávanejším modelom elektrobicyklov u nás a v Česku. Veľmi populárne sú terénne eMTB elektrobicykle Crussis s vysokou kapacitou batérie až 800Wh aj mestské a cestovné nízko-nástupové modely. Značka elektrobicyklov Crussis vždy ponúka zaujímavý dizajn a veľmi dobrú úžitkovú hodnotu. Na elektrobicykloch Crussis trénuje aj česká hokejová legenda Jaromír Jágr, ktorý je tvárou značky na rok 2022.

 

Príbeh spoločnosti Crussis

Tá myšlienka bola naozaj lákavá. Dopravný prostriedok dávajúci možnosť pohybu všetkým a kdekoľvek. Šetrný k životnému prostrediu. Elektrobicykel. Nedalo nám spať, a tak sme v roku 2012 začali s vývojom.

Našu prvú kolekciu elektrobicyklov sme chystali pod vlastnou značkou CRUSSIS celý rok 2012 a v apríli 2013 na veľtrhu FOR BIKES už v septembri žiaril náš stánok s úplne novými modelmi e-bikov pre každého. O pol roka neskôr sa už naše elektrobicykle dali kúpiť na stovke miest v Českej republike a v priebehu dvoch rokov sme sa stali jedným z hlavných hráčov na poli e-bikov u nás.

S tým sme sa však neuspokojili a po predstavení nového veľmi úspešného radu elektrobicyklov sme v roku 2015 otvorili novú vlastnú výrobnú linku bicyklov s kapacitou 8000 kusov ročne s možnosťou navýšenia až na 20.000 kusov. V ponuke v tej dobe bolo 35 modelov bicyklov predovšetkým v kategóriách MTB a treking.

Ani to nám nestačilo a v lete 2015 sme spustili výrobu kolobežiek CRUSSIS, ktorú sme ladili do čo najväčšieho detailu viac než jeden rok. Rovnako ako elektrobicykle a klasické bicykle, všetko pod vlastnou patentovanou chránenou značkou CRUSSIS.

Postupom času sme dospeli k tomu, že kolobežkám dáme väčší priestor a výrobu klasických bicyklov na úkor kolobežiek sme začali utlmovať. Na jar 2016 sme otvorili zahraničné oddelenie a naše kolobežky sa dostali na trh v ôsmi európskych krajinách a v USA, kde sme vystavovali na najväčšom americkom veľtrhu bicyklov Interbike v Las Vegas.

Ale čo e-biky? Naša pôvodná láska k elektrobicyklom nezmizla. Naopak. Neustále sme pracovali na vývoji a vylepšovaní vtedajšej flotily. Výsledkom bol najprv nový rad elektrobicyklov v roku 2017. Nová geometria rámu, nové moderné dizajny elektrobikov. Od jesene vyrábané vo vlastnej výrobnej hale priamo v Českej republike.

K tomu celý rad doplnkov – prilby, okuliare, rukavice, náradie, svetlá, zámky, tachometre… a  skvelé funkčné oblečenie vo farebných kombináciách ladiacich s našimi elektrobicyklami. To všetko pod značkou CRUSSIS a vyrábané priamo v Českej republike.

V roku 2018 sme sa posunuli ešte ďalej. Našu flotilu sme rozšírili o dve zásadné novinky: karbónový horský elektrobicykel s pevným rámom s váhou 20,9 kg a celoodpružený horský elektrobicykel pre ešte hladšiu jazdu v náročnom teréne. Stávame sa prvou firmou v ČR, ktorá v strednej cenovej triede e-bikov plne integruje batérie do rámov elektrobicyklov. To však nie je všetko.

Tvárou CRUSSIS sa totiž stáva Jaromír Jágr, medzinárodná športová ikona a hokejová legenda. S Jaromírom sme strávili nádherný deň v Krkonošiach pri fotení kampane a nakrúcaní reklamných spotov nielen na YouTube, ale tiež pre účely sponzorských odkazov do televízie. Elektrobicykel si zamiloval.

Kampaň sme naplno spustili na jar 2019. Na veľtrhu FOR BIKES 2019 sme za prítomnosti Jaromíra Jágra predstavili nielen limitovanú edíciu e-biku Jágr 68, ale tiež dva úplne nové rady elektrobicyklov. „Desiatkový“ rad na stredových elektromotoroch Bosch a „osmičkový“ rad so stredovým motorom Bafang Max drive, radením Shimano SLX a vzduchovou vidlicou RockShox.

Všetky tieto produkty sú dostupné u nás. Neváhajte teda navštíviť predajňu Ebike-Expert Bratislava

Crussis
Crussis